Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Oneindige zwembad Dompelbad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Tennisveld Paardrijden Fietsen Biljart/ Pool tafels Darts Badminton Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa-lounge Solarium Stoomcabine Jacuzzi |
| Eten op locatie Bar/ lounge | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Kinderbox Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal Speelgoed |
2-slaapkamer Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga Fortaleza ligt op 9 minuten wandelafstand van Ministerio Nova Vida en biedt parkeerplaatsen voor degenen die met de auto reizen. Pinto Martins – Fortaleza ligt op afstand van 5 km van dit 63 m² grote appartement en Vila Pery metrostation bevindt zich op 550 meter afstand.
Dit appartement is gelegen binnen 25 minuten loopafstand van Shopping Parangaba. Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga is op op 5 km van het Parque Zoológico Sargento Prata gelegen.
Deze 1-badkamer accommodatie heeft een patio en een balkon, uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders, evenals comfortfaciliteiten zoals een strijkijzer en strijkplank. In het interieur vinden gasten een bureau, samen met geluiddichte ramen. Alle units omvatten bedden voorzien van niet-allergene kussens, hypoallergene donzen kussens en anti-allergische zachte of harde kussens. Bij Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Daarnaast zijn er een haardroger en handdoeken aanwezig in de badkamer.
Een kitchenettegedeelte met keukengerei is beschikbaar in dit appartement, samen met een minibar. Deze accommodatie biedt een solarium, een bubbelbad en een sauna om maximale ontspanning voor de gasten te garanderen. Sportliefhebbers kunnen ook deelnemen aan fitnesslessen om hun fitnessdoelen te verbeteren.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Pinto Martins – Fortaleza8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Lift
- Kapper
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
- Lunchpakketten
- Speciale dieetmenu's
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Oneindige zwembad
- Dompelbad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa centrum
- Spa-lounge
- Solarium
- Sauna
- Stoomcabine
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
- Paardrijden
- Fietsen
- Tennisveld
- Badminton
- Bowling
- Biljart/ Pool tafels
- Darts
- Tafeltennis
- Aerobics
- Openbaar bad
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Verwarming
- Mini bar
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderbox
- Bordspellen
- Kinderzwembad
- Kinderspeelruimte
- Speelgoed
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga.
Gasten van Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Ministerio Nova Vida, binnen 9 minuten loopafstand vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Zoológico Sargento Prata (5 km) en Shopping Parangaba (2 km). - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga is $78. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga?
Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga heeft parkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met een stoomcabine, een solarium en een bubbelbad. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga?
Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga bestaat uit 63 vierkante meter. - ❓
Is er een werkruimte beschikbaar Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga?
Gasten van Apartamento Novo 2 Quartos -Vista Total Lagoa Maraponga kunnen gebruikmaken van een schrijftafel op het terrein. - ❓
Komt het appartement tegemoet aan de behoeften van zakenreizigers met specifieke faciliteiten?
Het appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.